Dyer Alumini Te Jashtme

Sistemi siguron aftësinë për të krijuar konstruksione të shumëfishta të kombinuara ose me panele alumini ose me xham. Tel: +355 33 27592. AL-Europa prodhon dyer prej alumini duke përdorur korniza të stilit evropian të cilat janë në përputhje me të gjitha standardet relevante të Sërbisë dhe i përmbushin gjithashtu kërkesat e larta. Ne ofrojme gjithcka nga. 2FAF është krenar të prezantojë produktet si linjë e parë e zgjedhjes në pajisje alumini dhe xhami për ndërtimin e biznesit. Zlatko Svabic Recommended for you. Alumini dhe komponimet e tij 1. Kërko shpallje për dyer, dritare dhe roleta të dimenzioneve të ndryshme të plastikës, aluminit, drurit për shtëpinë apo banesën tuaj në mesin e 4. Shema Rolete ka filluar punën si një ndërmarrje e vogël ne vitin 2000 nga familjarët tanë, me një vizion të qartë dhe te suksesshëm. roletat e jashtme nga alumini me motor zakonisht instalohen ne dyer dhe dritare te objektit tuaj por roletat me motor jane te prshtatshme edhe per ndarje seperime ne anen e brendshme te lokaleve afariste, pastaj jane te pershtatshme te instalohen ne anen e brendshme te dyqaneve per te mbrojtur mallin ne vitrina qe eshte i ndieshem ne rezet e. Përshëndetje, redaktorë! Tani sa ndryshova 2 lidhjet e jashtme në Alumini. 880 shpalljeve për dyer, dritare dhe ndriçues në gjithë Kosovën. Kushtet për Aplikim: Të ketë shkollim të mesëm, Të jetë fleksibil dhe i përshtatshëm gjatë orarit të punës. Dysheme druri e trajtuar, larice, cilesia e dyte, Arva, 2x12x400 cm. +383 44 863 396. Ejani dhe binduni me prodhimet tona. Bagllame Jocker 3 Pjeseshe. Dyer dhe Dritare, Fasada Alumini, Alubond dhe HPL Fasada, Roleta dhe Dyer Automatike! AL PLAST ka arritur me sukses që të plasojë produktet e veta në Kosovë dhe në tregjet e jashtme, duke arritur të eksportojë produkte në Gjermani, Belgjikë, Zvicërr etj. interplasttrocal. Fletat e roletave janë 37mm të lartë dhe 8mm të gjerë dhe të mbushura me izolim. Punime Alumini Dyer Dritare Fredi. AL-Europa prodhon dyer prej alumini duke përdorur korniza të stilit evropian të cilat janë në përputhje me të gjitha standardet relevante të Sërbisë dhe i përmbushin gjithashtu kërkesat e larta. Prishtinë Dje, 09:51. Dyer te jashtme te blinduara, dyer te jashtme,dyer te blinduara italiane,dyer te blinduara cilesore,dyer te blinduara ne tirane cmimet,dyer te jashtme blindato,. (on behalf. Grrila te brendshme. DYER DHE DRITARE PVC. Informacion per. T FULI me nje tradite dhe profesionalizem, me staf te gjere dhe te kualifikuar, me nje kapacitet prej 500 m2, merret me prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika te te gjitha llojeve dhe dimensioneve, si dyer rrëshqitëse etj. Punuar nga Prizma: Dyer Dritare Roleta te jashtme & veneciane te brendshme Cilesi Korrektesi Garanti #DYER #DRITARE #ROLETA #PRIZMA #KLINE #RKS. Vetrade me palosje edhe vetrade e thjeshte. Dritare Dru-Alumin. Shema Rolete ka filluar punën si një ndërmarrje e vogël ne vitin 2000 nga familjarët tanë, me një vizion të qartë dhe te suksesshëm. Kaseta është e përbërë nga shtresa alumini 1. 12 mijë pëlqime. 626 likes · 4 talking about this. Dyer dhe Dritare Alumini. Përshtatje klasike dhe moderne dhe punime druri për ambientet e jashtme të shtëpive, vilave, shtëpive të pushimit, restoranteve, hoteleve dhe komplekseve. Dyer të brendshme prej duralumini. Dysheme druri e trajtuar, larice, cilesia e dyte, Arva, 2x12x400 cm. 0 Alumini Dizajn Gjeresia ne mese te rroteve te mrapa 1001 Harku I Timonit 5 Dyer Sports. Category Entertainment; Song That's My Name - Album Version; Artist Akcent; Album That's My Name; Licensed to YouTube by Believe Music, Blanco y Negro Music, Ultra Music, ROTON S. Dorezat e jashtme ne ngjyre te vetures D75 SS S Gllavyre 16 X 7. Prishtinë Dje, 09:51. Dyer dhe dritare te plastikes. Prodhime te produkteve me profile duralumini te llojeve nga me te ndryshme, kryesisht dyer-dritare, vetrata, grila te ndryshme, fasada ndertesash etj. Dyer/porta, dritare dhe pajisje për ndriçim të reja dhe të përdorura në shitje. Sistemi siguron aftësinë për të krijuar konstruksione të shumëfishta të kombinuara ose me panele alumini ose me xham. Sigurisht, ju mund të na kontaktoni edhe përmes numrit tonë të telefonit. Mob: 0692123069. Ex003 xslusive 88i2. (4) Punëtor për dyer nga Alumini. Prishtinë Dje, 09:51. Dyer te Blinduara Vector. com-Export Zvicerr 🇨🇭 📍-TROCAL 88mm MD me 8 Ura Termike veshje e jashtme Alumini ALUCLIP 🇩🇪-Xhama 3 shtresor Ekologjik 4 Sezonal Solar, nga prodhuesi Guardian. All rights reserved © Marion shpk | 2015. Dyer të prodhuesve Gjerman Hënë – Shtundë / 08:00 – 17:00; MENU. Shopping & Retail. Vetrade me palosje edhe vetrade e thjeshte. DYER DURALUMINI ME PANEL DHE TE THJESHTA. Përshtatje klasike dhe moderne dhe punime druri për ambientet e jashtme të shtëpive, vilave, shtëpive të pushimit, restoranteve, hoteleve dhe komplekseve. Dyer të jashtme me panele alumini termoizoluese. Dysheme druri e trajtuar, larice, cilesia e dyte, Arva, 2x12x400 cm. Gefällt 93. Prodhimet e kompanisë kryesisht përbëhen prej materialeve si: Plastika, Alumini dhe Qelqi të një kualiteti shumë të lartë të cilat janë të testuara nga. Dyer duralumini, dyer plastike PVC, dyer alumini, te jashtme dhe te brendshme, Dritare plastike PVC termike, dritare duralumini termike, dritare alumini termike etj. Dere e jashtme me panel. -Te gjitha modelet i kemi ne njgyrat: E bardhe e paster, Ngjyre bungu i mbyllr dhe Ngjyre bungu -Dimensionet e dyerve: 200x90cm dhe 200x80cm(pjesa e jashtme e kornizes -Gjeresia e kornizave: 22-26cm dhe 28-32cm, kornizat mund te ngushtohen deri ne gjeresi 10cm -Te gjitha modelet mund te porositen me xham apo pa xham -Pjesa e brendshme e deres eshte e kufizuar me dru masiv 5cm dhe i ka pese. This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. (4) Punëtor për dyer nga Alumini. Brave Automatike Maco Z-TA. Dyer të Brendshme dhe të Jashtme. DYER DURALUMINI ME PANEL DHE TE THJESHTA. Arkitektura e Dinastisë Song - Wikipedia Pagoda e Hekurit të Kaifeng-ut, ndërtuar në vitin 1049, 57 m e E ndërtuar pasi pagoda prej druri Yu Hao u shkatërrua nga rrufeja: pin. furniture Perde zebra & Rollo Perde +383 44 100 035. Ketu do te gjeni…nje game te gjere te parketit EPC për shtrime te jashtme si dhe i perdorshem per kangjella ballkoni dhe shkalle, aksesor dhe elemente per kangjella alumini dhe inoksi, si dhe shume produkte te tjera te cilat mund te kenaqin çdo nevoje. Autostrada Tirane-Durres km2 (rruga dytesore mbrapa Casa Italia), 1000 Tirana, Albania +355 67 20 03 356; [email protected] Dyert me panel druri si dru lisi janë klasike dhe mbeten gjithmonë një zgjedhje e perfekte për dyert e pjesës së jashtme. Aksesore per dyer alumini; Celes dhe cilindra per dyer alumini; Dorreza; Aksesore per Izolim dhe Dopio Xham. Gjej dyer dhe dritare me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Dyer të Brendshme dhe të Jashtme. Shiten 5 dyer dhe 6 dritare alumini 250 mije. 645 people follow this. Dere e jashtme me panel. TUR COBO – TUR COBO – Dyer te brendshme, Dyer te jashtme, Kanata TUR COBO – TUR COBO – Dyer te brendshme, Dyer te jashtme, Kanata, Dyer te Blinduara. Dyer të Jashtme Dyer të Garazhave. al information at website informer. Bali Comerce Sh. Dyert me panele alumini janë një zgjidhje tjetër për personat që cilën vleresojnë pamjen e jashtme të shtëpisë të tyre. Kambio Automatike me 5 marrshe me mundesi nderrimi marrshesh ne menyre manuale nga timoni dhe leva, 4X4 me Ridoto me transferim elektrik, ABS, EBD, Airbag ballore ana e shoferit dhe pasagjerit te pare, Klimatizator, Radio CD me komandim ne timon me 4 autoparlante dhe 2 tweter, Timon i regjistrueshem ne lartesi, Sedilie stofi me regjistrim, Bllokues qendror i hapjes se dyerve. Ndermarja jone gjindet ne Magjistralen Podujev-Prishtine ne Sibofc. Dyer, dritare, roleta dhe ndriçues në shitje. 2 ose 2mm të holla. Dyer dhe Dritare Alumini. Dyer të jashtme: 8 dyer me dimenzion 220 cm x 102 cm; plastikë; ngjyrë e bardhë; me dritare horizontale në mes (korniza me xhama) me dimenzion 72 cm x 20 cm 1 derë dykrahëshe me dimenzion 136 cm x 220 cm; plastikë; ngjyrë e bardhë; me 5 dritare horizontale (korniza me xhama) me dimenzion 72 cm x 20 cm dhe krahu tjetër 5 dritare. Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës të Kosovës u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që jetojnë jashtë vendit, që vetëm në rastet urgjente të paraqiten në ambasadat dhe konsullatat e këtij shteti për t’u përfshirë në listën e kthimit. Ndermarja jone gjindet ne Magjistralen Podujev-Prishtine ne Sibofc. DYER TË JASHTME NGA PLASTIKA Dyer pa prag, kalim i lirë, punuar nga pjesë plastike ose alumini; Kullimi i fshehur; Përshkrimi. August 29 at 1:28 PM · Public. AKSESORE PER DYER DHE DRITARE NGA PVC DHE ALUMINI(TE AMIRI) Category: Doors and frames Magjistralja, Ferizaj-Gjilan(Bibaj), Ferizaj, Kosove Ferzaj, Kosova ; Mob:+383 44 573 777, Mob:+383 44 952 719. Fabrikë për Përpunimin e Drurit dhe prodhimin e dyerve tamburato te brendshme, është bere nje nga shoqerite me te njohura ne Shqiperini e Jugut. Kompania ofron gjithashtu edhe dekore polisteroli te rezinuara per fasadat e jashtme te ndertesave. roleta tË jashtme Përparësitë Përparësi tjetër nga roletat mbi dritare është sepse mund të montohen edhe pasi që të bëhet vendosja e dritareve për shkak të investimit gradual, dhe kjo nënkupton një lehtësim financiar për klientin. AL-EUROPA ju ofron roleta moderne të llojeve të ndryshme nga plastika dhe alumini me ngjyra të ndryshme. rs - Duration: 41:55. Kjo e ben ASTRA-n nje prodhues te pershtatshem dhe ne pozite te larte. Alumini është një metal I argjendtë në të bardhë dhe I punueshëm, anëtar I grupit të 13 te sistemit periodik. Gone Rame per dopio xhame; Rama per dopio xhame; Rere xhami per dopio xhame; Kolle ngjites per dopio xhame; Silikon; Dyer Xhami. 3 tn gillar. Përshëndetje, redaktorë! Tani sa ndryshova 2 lidhjet e jashtme në Alumini. Dorez Inox Fix Jasht, Cilinder Abus D6 me card. Kornizë druri të ngurta; Shtresë e fortë prej alumini; Mburoja e qelizës së qelizave rezistente ndaj ujit. Fikse, me hapje vertikale dhe horizontale Kangjella alumini dhe inoksi, per shkalle, taraca dhe ballkone, parmake xhami Veshje me alucobond e fasadave te godinave dhe kapanoneve me alucobond, konstruksione me panele ‘’sandwitch’’. Ne jemi një kompani austriake me përvojë shumë vjeçare në hartimin e ndriçimit. Përshtatje klasike dhe moderne dhe punime druri për ambientet e jashtme të shtëpive, vilave, shtëpive të pushimit, restoranteve, hoteleve dhe komplekseve. grila alumini tË thjeshta; grila alumini me suste; kangjella. Bali Comerce Sh. Dyer Dritare Alumini. Dyer të Jashtme Dyer të Garazhave. Përvoja e punës obligative, përparësi ata që kanë së paku 3 vite përvojë pune në prodhim. Dyer te jashtme te blinduara, dyer te jashtme,dyer te blinduara italiane,dyer te blinduara cilesore,dyer te blinduara ne tirane cmimet,dyer te jashtme blindato,. 645 people follow this. Roleta te jashtme. 880 shpalljeve për dyer, dritare dhe ndriçues në gjithë Kosovën. Gjithashtu bejme perpunimin e Xhamit me makinerit me moderne. Ne jemi një kompani austriake me përvojë shumë vjeçare në hartimin e ndriçimit. com [email protected] DYER DHE DRITARE PVC. Autostrada Tirane-Durres km2 (rruga dytesore mbrapa Casa Italia), 1000 Tirana, Albania +355 67 20 03 356; [email protected] Panelet jane ze izolues,termo izolues, kundra lageshtires, me nje rezistence dhe jetegjatesi te larte. Dyert me panel druri si dru lisi janë klasike dhe mbeten gjithmonë një zgjedhje e perfekte për dyert e pjesës së jashtme. DYERT E JASHTME TË SIGURISË. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi. Sisteme te tjera te fasadave Sistemin me alkoband Sistemi kaset Sistemin Terrakotë (fasadë) Sistemin Trespa 4. 12 mijë pëlqime. Dyer dhe Dritare Alumini. Sistemi siguron aftësinë për të krijuar konstruksione të shumëfishta të kombinuara ose me panele alumini ose me xham. Ekperieca jone shumevjecare na ben qe te jemi lider ne prodhimin dhe pajisjen me roletat nga PVC, alumini dhe celiku, sistemet me roleta qe mbëlidhen, dyert sekcionale, dyert. Me një përvojë mbi 20 vjeçare, Alumin-AL sjellë në tregun e Kosovës si dhe tregun Gjerman, duke bërë eksporte që 3 vite tashmë, një cilësi të lartë të prodhimeve nga alumini, plastika dhe xhami për dyer, dritare, fasada xham-alumin, fasada të ventiluara, gilindera alumini dhe inoxi, gilindera me xham, dush kabina si dhe terrasa të jashtme me xham. Ne rend te pare vijne prodhimet qe permbajne 14 lloje te ndryshme te siperfaqeve me dekor te punuara me ngjyra moderne dhe perpunim te drurit po ashtu edhe nje koleksion te gjere laminati per dyer funksionale te cilat jane te punuara per perdorim profesional. Aksesore Mobiljesh. Kaseta është e përbërë nga shtresa alumini 1. Gefällt 93. Këto procese fillojnë me design të pamjes së jashtme të derës, vazhdojnë me matjet në ambjetet tuaja, përgatitjen e skedave teknike, ndërtimin e konstruktit të sigurisë sipas nevojës dhe kërkesës, përzgjedhjes së aksesorëve të çertifikuar nga BE me cilësinë më të mirë, transportit dhe montimit pranë ambjeteve tuaja. Xhama te lyer me boje ( lokabel) Xhama Vetlares per gabina dushi; Xhami dekorativ (xham akulli) Xhama te temperuar; Aksesore; Plastika; Dyer me foto element; Dyer xhami me palosje; Fasada alumini; Punimet tona; Galeri. Albio 109C. Dyer të jashtme Thjeshtësia dhe dizajni i qartë i dyerve LEBO, një kompani që udhëton në 145 vitet e eksperiencës dhe cilësisë gjermane, janë përzgjedhur për t’i ofruar apartamenteve tuaja dyer të klasit të parë, me një cilësi të jashtëzakonshme. Përshëndetje, redaktorë! Tani sa ndryshova 2 lidhjet e jashtme në Alumini. Ky lloj i profilit të roletave është i jashtëm që nënkupton se kutia e roletave është e integruar jashtë shtëpisë. 0 IntelliLink,paralajmerimi i kendit te vdekur, ndihme gjate parkimit, senzora para dhe pas, kamera e pasme 2F7 1 484 1 237 Pako Park & Go 3 Pasqyret e jashtme me ngjyre te vetures me rryme dhe ngrohje qe palohen ne menyre. Mundësia e hapjes manuale është opsionale sepse dera është e pajisur edhe me cilindër nga ana e jashtme dhe dorezë për hapje të cilat i mundësojnë hapjen duke shfrytëzuar çelësin dhe dorezën në. Dyer Industriale Roletnat nga Alumini dhe PVC mbrojnë shtëpitë nga ndikimet klimatike siq jane: dielli, shiu, bora dhe njëkohësisht duke zgjatur jetën e dritareve. Dyer te jashtme. 626 likes · 4 talking about this. 2 ose 2mm të holla. dyer dhe dritare plastike dhe alumini me Çmime dhe cilËsi fantastike pËr Çdo biznes dhe shtËpi vijnË vetËm nga kovaÇi kompani. Gefällt 93. Dyer të brendshme; Dyer të jashtme; Dyer të garazhave; Aksesorë për. Les Kommerce eshte nje faqe e specializuar per dritare pvc dhe te drurit, dyer hyrese dhe brendshme, roleta, laminat, shkalle tavani, dritare kulmi. Dyer Hyrje me panel dekorativ me dy hapje dhe ngjyrë druri në formë imitimi. Dyer Industriale Roletnat nga Alumini dhe PVC mbrojnë shtëpitë nga ndikimet klimatike siq jane: dielli, shiu, bora dhe njëkohësisht duke zgjatur jetën e dritareve. Shema Rolete ka filluar punën si një ndërmarrje e vogël ne vitin 2000 nga familjarët tanë, me një vizion të qartë dhe te suksesshëm. Autostrada Tirane-Durres km2 (rruga dytesore mbrapa Casa Italia), 1000 Tirana, Albania +355 67 20 03 356; [email protected] Fletat e roletave janë 37mm të lartë dhe 8mm të gjerë dhe të mbushura me izolim. Alumini eshte zbuluar. Dyert me panel druri si dru lisi janë klasike dhe mbeten gjithmonë një zgjedhje e perfekte për dyert e pjesës së jashtme. te prodhuesit GUARDIAN, 480 m2. -Te gjitha modelet i kemi ne njgyrat: E bardhe e paster, Ngjyre bungu i mbyllr dhe Ngjyre bungu -Dimensionet e dyerve: 200x90cm dhe 200x80cm(pjesa e jashtme e kornizes -Gjeresia e kornizave: 22-26cm dhe 28-32cm, kornizat mund te ngushtohen deri ne gjeresi 10cm -Te gjitha modelet mund te porositen me xham apo pa xham -Pjesa e brendshme e deres eshte e kufizuar me dru masiv 5cm dhe i ka pese. 969 gillar · 5 pratar om detta. Local Business. Dyer dhe Dritare Alumini. punoim sipas porosis roleta te jashtme nga pvc dhe alumini me qmime te volitshme si dhe rollo perde roll zebra perde trak shiritore veneciane nga druri dhe alumini 044 100 035 viber 049114 635. Dyer të jashtme Brillant Design Sistemi i profileve me thellësi 70 mm dhe rezistencë më të mirë ndaj vjedhjeve Dyert tona me dizajn brilant janë veçanërisht të qëndrueshme dhe jetëgjatë falë lidhjeve të salduara në qoshe, kornizës së çelikut të mbyllur në shinë dhe përforcimeve me vëllim të madh. alltopgroup. fasada strukturale dhe gjysemstrukturale; fasada te jashtme. Ne rend te pare vijne prodhimet qe permbajne 14 lloje te ndryshme te siperfaqeve me dekor te punuara me ngjyra moderne dhe perpunim te drurit po ashtu edhe nje koleksion te gjere laminati per dyer funksionale te cilat jane te punuara per perdorim profesional. Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura. March 20, 2019 at 6:07 AM · Public. Sistemi i dyerve Corona SI82 ka 3nivele të diktungave. 0 Alumini Dizajn Gjeresia ne mese te rroteve te mrapa 1001 Harku I Timonit 5 Dyer Sports. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe frigorifer banak te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana kende e poltrone ne shqiperi makina qepese ne shitje bolier dushi ne shitje raft kepucesh paisje lokali paisje per parukeri te perdorura dhome gjumi per femije mer jep shes. Dyer të jashtme me panele alumini termoizoluese. Albio 101C. dyer ekskluzive; dyer automatike/ sensorike; dyer afarizem; dritare. Përshëndetje, redaktorë! Tani sa ndryshova 2 lidhjet e jashtme në Alumini. DYERT E JASHTME TË SIGURISË. Dyer dritare Alumini & Punime druri nga firma Curri. pikoret nga alumini kan rezistence shumë lehtë për tu ruajtur. ***** Freski dhe dekorim për shtëpitë tuaja! ***** * Roleta Klasike nga AL-PVC * Roleta të jashtme me kuti alumini. Grrila te brendshme. Sistemet e dyerve, përkatësisht mekanizmi i dyerve është sigurues dhe i prodhuar nga prodhues lider botëror. Dyer te brendshme alumini, plastike 29; Dyer te brendshme druri 30; Dyer te jashtme te blinduara 31; Dritare duralumini, plastike 32; Grila dhe Perde 33; Kangjella 34; Qepena,Porta automatike 35; Porta hekuri 36; Aksesore per dyer dritare 37; Prodhime xhami 106; Profile alumini,plastike 108; Dyer xhami 146; Brava dyersh, Celesa. Mobilje Perde zebra & Rolll perde. SUPREME SD77 është sistemi i ALUMIL për dyer hyrëse cilësore që kërkojnë dizajn modern, performancë të lartë dhe siguri. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. Instalimi i dyerve te brendshme prej duralumini te dhena ne Vizatimet Teknike, dimensionet e te cilave jepen nga Porositesi, do to behen me ane te montimit te proflieve te duralimini (komiza fikse dhe komiza levizese) sipas standartit Europian EN 573 - 3 dhe te lyer, kur te jene perfunduar suvatimet e shpatullave ose vendosur veshjet me pllaka mermer etj. Zona e shtatë e qytetit ishte pjesë e agjendës së kandidatit për Kryetar komune në Gostivar, z. Dyer te Blinduara Vector. 12 mijë pëlqime. DRENARI shpk Dëshmorët e Marecit pn. Dyer dritare plastike. 626 likes · 4 talking about this. 880 shpalljeve për dyer, dritare dhe ndriçues në gjithë Kosovën. Dyer dhe dritare nga alumini. Dere e jashtme me panel. Shema Rolete ka filluar punën si një ndërmarrje e vogël ne vitin 2000 nga familjarët tanë, me një vizion të qartë dhe te suksesshëm. Nese deshironi ta siguroni shtepine apo banesen tuaj ejani dhe na vizitoni ne Sallonin e dyerve te blinduara BENI-X ne Peje i cili gjindet afer pompes se gasit BUTAN te stacioni i trenit me dyer nga Turkia, dhe Italia, me modele te vitit 2014,gjithashtu. Ballina, Dyer, Produktet No Comments Sistemi i dritareve nga plastika me diameter 82mm dhe me profil prej 5 dhomave. Apartament 625 euro metri katror Durres. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. Në varësi të konfigurimeve të ndryshme, ky sistem është i përshtatshëm për çdo zgjidhje. Community See All. Panela Dekorues per dyer dhe dritare nga Alumini, PVC dhe HPL. Kaseta është e përbërë nga shtresa alumini 1. 622 people like this. Shiten 5 dyer dhe 6 dritare alumini 250 mije. Dyert me panele alumini janë një zgjidhje tjetër për personat që cilën vleresojnë pamjen e jashtme të shtëpisë të tyre. Durmishi SHPK është importues dhe prodhues i rëndësishëm i produkteve kryesisht në lëminë për: Dyer dhe Dritare nga PVC dhe ALUMINI, Fasada Gjysëm strukturale, Strukturale, të varura (Ventiluese) si dhe Dyer Druri në tregun e Kosovës, me seli qendrore në Prishtinë dhe me shpërndarje rajonale në të gjithë Kosovën (ku furnizon një pjesë të madhe të kompanive te mëdha që. te prodhuesit GUARDIAN, 480 m2. Ne ofrojme gjithcka nga. Dyer me Panel Alumini. I konceptuar sipas standardeve të banimit të Britanisë së Madhe, kompleksi zë vetëm 30% të hapësirës së përgjithshme, ndërkaq në 70% të hapësirës janë: parkingjet e përbashkëta, hapësira e lodrave për fëmijë, hapësira për rekreacion, hapësira për aktivitet. Albio 101C. Dyer dhe Dritare Alumini. Dyer dhe Dritare Alumini. • Çati • Dyer të Jashtme • Dysheme • Gazebo • Kolibe • Lisharës • Rrethime Dekorative • Shezllone • Shtëpi Druri • Stola • Tenda. Hapje ekey Biometric Fingerpint. Mob: 0692123069. Foto; Video; Kontakte. 50+ videos Play all Mix - fasada të jashtme dhe të mbrendëshme YouTube Uputstvo za izradu fasade sa izolacijom - diamerc. Dyer të jashtme Thjeshtësia dhe dizajni i qartë i dyerve LEBO, një kompani që udhëton në 145 vitet e eksperiencës dhe cilësisë gjermane, janë përzgjedhur për t’i ofruar apartamenteve tuaja dyer të klasit të parë, me një cilësi të jashtëzakonshme. Kodi: 19908 2. Kërko shpallje për dyer, dritare dhe roleta të dimenzioneve të ndryshme të plastikës, aluminit, drurit për shtëpinë apo banesën tuaj në mesin e 4. Kemi:plastik 8x8 7x7 dhe 6x6 me tre diktuna. me BRISE SOLEIL nga alumini konstrukcioni çeliktë i strehëve. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi. Dyer druri klasike te jashtme | Mobileri Qehaja Dyer te jashtme, alumin imitim druri. Ai ka simbol Al dhe numër atomik 13. Mjeshtër për prodhimin dyerve dhe dritare nga alumini dhe PVC. Dyer te jashtme te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Mundësia e hapjes manuale është opsionale sepse dera është e pajisur edhe me cilindër nga ana e jashtme dhe dorezë për hapje të cilat i mundësojnë hapjen duke shfrytëzuar çelësin dhe dorezën në. com [email protected] Dyer të brendshem Dyer të jashtme Dyer për garazha Dyer industriale Dyer të brendshem Dyer të jashtme Dyer për garazha Dyer industriale Dyer të brendshem Dyer. Shesim panele polisteroli te veshur me gure natyral per muret anesor dhe tavanet si per ambjentet e jashtme dhe te brendshme. Kushtet për Aplikim: Të ketë shkollim të mesëm, Të jetë fleksibil dhe i përshtatshëm gjatë orarit të punës. Kaseta është e përbërë nga shtresa alumini 1. Punime Alumini Dyer Dritare Fredi. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me ofertat tona apo ndonjë kërkesë ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm dhe dërgojeni atë tek ne. Business Service. Në varësi të konfigurimeve të ndryshme, ky sistem është i përshtatshëm për çdo zgjidhje. Roleta Klasike nga Alumini; Perde Rolle Zebra; Dyer Harmonike nga PVC; Facebook; TË TJERA; Kontakt; Dyer Harmonike nga PVC. Dyer të Brendshme dhe të Jashtme. Category Entertainment; Song That's My Name - Album Version; Artist Akcent; Album That's My Name; Licensed to YouTube by Believe Music, Blanco y Negro Music, Ultra Music, ROTON S. Lamellat e shumicës së dyerve panoramike LDP janë në dispozicion të llakuara me ngjyra standarde, por sigurisht mund të zgjidhet gjithashtu edhe një llak i veçantë. DYER DHE DRITARE PVC. Dyer te Blinduara. Roletat mund të funksinojnë në disa mënyra si: me hapje të thjeshtë me litar-shirit, me hapje mekanike me shkop, me hapje elektrike me motor ( ndërprerës dhe telekomand. Dorezat e jashtme ne ngjyre te vetures D75 SS S Gllavyre 16 X 7. Business Service. +383 44 111 615, [email protected] T FULI me nje tradite dhe profesionalizem, me staf te gjere dhe te kualifikuar, me nje kapacitet prej 500 m2, merret me prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika te te gjitha llojeve dhe dimensioneve, si dyer rrëshqitëse etj. DYERT E JASHTME TË SIGURISË. PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. 2 ose 2mm të holla. Dini-Com Dyr dhe dritare te plastikes, Lipjan. Grila persiane druri dhe alumini; Shkalle tavani; Mobilje Zyre; Rrjeta insektesh; KERKO OFERTE; GALERI. Kodi: 19908 2. Në një komunikatë për media është thënë se si pasojë e përhapjes së koronavirusit …. Dyer dhe Dritare Alumini. Design Studio 02 ofron konsulence, projektim dhe zbatim per produkte te ndryshme qe i perkasin arkitektures transparente bashkekohore. SUPREME SD77 është sistemi i ALUMIL për dyer hyrëse cilësore që kërkojnë dizajn modern, performancë të lartë dhe siguri. Gjithashtu bejme perpunimin e Xhamit me makinerit me moderne. Albio 109C. Dyer dhe Dritare Alumini. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë. Dyert me panele alumini janë një zgjidhje tjetër për personat që cilën vleresojnë pamjen e jashtme të shtëpisë të tyre. Vazhdohen misionet e diplomatëve të afërt me partitë në pushtet, Ministria e Jashtme hesht Ministrja Meliza Haradinaj ka aplikuar standarde të dyfishta kur ka shqyrtuar ligjshmërinë e vendimeve të Glauk Konjufcës për kthimin në Prishtinë të rreth 50 diplomatëve. Jeni duke lexuar në: Tregetia e Jashtme Në vend të patriotizmit të rrejshëm folklorik, qeveritë e dy vendeve duhet të heqin barrierat Klubi i Prodhuesve Kosovar ka deklaruar dhjetëra herë se më lehtë është të eksportohet nga Kosova në Zvicër se në Shqipëri Flet Naim Gashi ekspert i çështjeve të ekonomisë…. Bagllame Jocker 3 Pjeseshe. Sigurisht, ju mund të na kontaktoni edhe përmes numrit tonë të telefonit. Deputetët e CDU/CSU qëndrim unison për Shqipërinë. Sistemet e dyerve, përkatësisht mekanizmi i dyerve është sigurues dhe i prodhuar nga prodhues lider botëror. Community See All. interplasttrocal. Business Service. Sisteme te tjera te fasadave Sistemin me alkoband Sistemi kaset Sistemin Terrakotë (fasadë) Sistemin Trespa 4. TUR COBO shpk eshte themeluar ne vitin 1995 nga Artur Cobo. All rights reserved © Marion shpk | 2015. Beka-Al-Pvc posedon një hapësirë prej 600 m2 dhe makineri të përsosura për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini. dyer Alumini at. Dyer të prodhuesve Gjerman Hënë – Shtundë / 08:00 – 17:00; MENU. Dyer Industriale Roletnat nga Alumini dhe PVC mbrojnë shtëpitë nga ndikimet klimatike siq jane: dielli, shiu, bora dhe njëkohësisht duke zgjatur jetën e dritareve. Zlatko Svabic Recommended for you. Dyer dhe Dritare Alumini. Dyer Prestige. Dritare Dru-Alumin. Shehaj shpk - ACP | Albanian Construction Portal Dyer te blinduara moderne prej. 0 Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika Muca G. Ky system i dyerve ka aplikim mjaft të gjërë si per. U ndryshuan lidhjet e jashtme. roletat e jashtme nga alumini me motor zakonisht instalohen ne dyer dhe dritare te objektit tuaj por roletat me motor jane te prshtatshme edhe per ndarje seperime ne anen e brendshme te lokaleve afariste, pastaj jane te pershtatshme te instalohen ne anen e brendshme te dyqaneve per te mbrojtur mallin ne vitrina qe eshte i ndieshem ne rezet e. Fasada Strukturale, dyer te brendshme dhe te jashtme, dritare me xham dopio dhe me xham tek, vetrata, grila persiane te regjistrueshme, grila te sistemit taparelle. Dyer, dritare, roleta dhe ndriçues në shitje. 250 LEK Dje 22:15 Dere e jashtme e blinduar Whiten porta te jashtme metalike. com [email protected] Dini-Com Dyr dhe dritare te plastikes, Lipjan. Apartament 625 euro metri katror Durres. com Email: [email protected] konsumatori mund ti ketë në pronësi me të. About See All +355 69 927 1414. Bateria e litiumit LiFePO4 në natyrë të hapur Të gjitha në një dritë diellore nga një dritë solare https://www. Callamard: Procesi i gjykimit me “dyer të mbyllura” për vrasjen e Khashoggi, i papranueshëm Raportuesja speciale e OKB-së për Ekzekutimet Jashtëgjyqësore dhe Arbitrare, Agnes Callamard i bëri thirrje qeverisë së Arabisë Saudite që të gjykojë autorët e krimit të gazetarit Jamal Khashoggi në mënyrë të hapur për opinionin publik. U ndryshuan lidhjet e jashtme. Panela Dekorues per dyer dhe dritare nga Alumini, PVC dhe HPL. Dyer -Dyert kanë një funksion të veçantë në ambientet e shtëpisë apo hapsirave. viti;08/2018,ngjyre e kalter mbyllt metalike. Votimet e 30 qershorit kanë qenë të vjedhura dhe votat janë blerë në masë. Materialet tona garantojne izolim termik te standartit europian duke ofruar komoditet klimatik te perhershem dhe kursyer gjithashtu deri ne 60 % energjine ne ndertesat tuaja. e jashtme nga alumini me ndërprerje të urës termike hijezimi. Na kontaktoni ne +383 44 111 615. Kemi:plastik 8x8 7x7 dhe 6x6 me tre diktuna. Dyer dhe Dritare Alumini. Shpërndaje këtë biznes. te prodhuesit GUARDIAN, 480 m2. August 29 at 1:28 PM · Public. ©️ Saimiri-F 2020. Ne mungese te rryme dera hapet permes baterise (e cila vjen falas), vetem ne raste vertete emergjen ka nevoje per hapja manuale. Community See All. I Përshtatshëm për çdo lloj të dritareve dhe materialeve të ndryshme si ato Plastike, Alumini, Druri etj… Ofrojmë lloje të ndryshme të ngjyrave si: Ngjyra e Bardhë, Hiri, Antraxid, Bronzi, e Kafët, e Kuqe, e Kaltër, e Gjelbër, Imitim Druri e shumë lloje të tjera …. 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës Tel: +381 (0) 38 545 288 - Mob: +377 (0) 44 777 890 | +377 (0) 45 400 099 - [email protected] Dyer dhe dritare nga PVC nga kualiteti i larte, punuar me makinerit me moderne dhe me cmime shume te volitshme. Dyer dritare Alumini & Punime druri nga firma Curri. Dyer të brëndshme ose dyer të jashtme alumini të krijuara për nevojat tuaja duke ruajtur cilësin e lartë fal profesionistëve tanë. Ne zhvillojmë, hartojmë dhe prodhojmë sisteme të profileve të aluminit për konceptet e ndriçimit me teknologji LED të integruar (të brendshme dhe të jashtme). Design Studio 02 ofron konsulence, projektim dhe zbatim per produkte te ndryshme qe i perkasin arkitektures transparente bashkekohore. 622 people like this. furniture Perde zebra & Rollo Perde +383 44 100 035. me BRISE SOLEIL nga alumini konstrukcioni çeliktë i strehëve. Dyer te Blinduara Vector. Ex002 xslusive 88i2. Sisteme te tjera te fasadave Sistemin me alkoband Sistemi kaset Sistemin Terrakotë (fasadë) Sistemin Trespa 4. Dyer dhe Dritare Gjermane të kualitetit të lartë. rs - Duration: 41:55. Shopping & Retail. Roletat mund të funksinojnë në disa mënyra si: me hapje të thjeshtë me litar-shirit, me hapje mekanike me shkop, me hapje elektrike me motor ( ndërprerës dhe telekomand. fasada ventiluese me qeramike; fasada me hpl; fasada me fiber cement; dyer te brendshme. Dyer dhe Dritare Alumini. SUPREME SD77 është sistemi i ALUMIL për dyer hyrëse cilësore që kërkojnë dizajn modern, performancë të lartë dhe siguri. Dyer/porta, dritare dhe pajisje për ndriçim të reja dhe të përdorura në shitje. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Ky system i dyerve ka aplikim mjaft të gjërë si per. Dyert prodhohen duke përdorur teknika inxhinierike dhe makineri të përsosura për prodhim. Me një përvojë mbi 20 vjeçare, Alumin-AL sjellë në tregun e Kosovës si dhe tregun Gjerman, duke bërë eksporte që 3 vite tashmë, një cilësi të lartë të prodhimeve nga alumini, plastika dhe xhami për dyer, dritare, fasada xham-alumin, fasada të ventiluara, gilindera alumini dhe inoxi, gilindera me xham, dush kabina si dhe terrasa të jashtme me xham. Dyer dhe Dritare Alumini. Kaseta është e përbërë nga shtresa alumini 1. E punuan: ERHAN LUMA 2. Jeni duke lexuar në: Tregetia e Jashtme Në vend të patriotizmit të rrejshëm folklorik, qeveritë e dy vendeve duhet të heqin barrierat Klubi i Prodhuesve Kosovar ka deklaruar dhjetëra herë se më lehtë është të eksportohet nga Kosova në Zvicër se në Shqipëri Flet Naim Gashi ekspert i çështjeve të ekonomisë…. Mob: 0692099625. SUPREME SD77 është sistemi i ALUMIL për dyer hyrëse cilësore që kërkojnë dizajn modern, performancë të lartë dhe siguri. Sisteme te tjera te fasadave Sistemin me alkoband Sistemi kaset Sistemin Terrakotë (fasadë) Sistemin Trespa 4. March 20, 2019 at 6:07 AM · Public. Pikore te jashtme alumini Pikore të jashtme të aluminit për dritare bërë në perputhje me procesin e nxjerrjës se aluminit perputhje me procesin e nxjerrjës se aluminit dhe pastaj të veshura me eluksazhë respektivisht ngjyra ,. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe frigorifer banak te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana kende e poltrone ne shqiperi makina qepese ne shitje bolier dushi ne shitje raft kepucesh paisje lokali paisje per parukeri te perdorura dhome gjumi per femije mer jep shes. Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura. (on behalf. Roleta Klasike nga Alumini; Perde Rolle Zebra; Dyer Harmonike nga PVC; Facebook; TË TJERA; Kontakt; Dyer Harmonike nga PVC. Mob: 0692123069. Dyer te brendshme alumini, plastike 29; Dyer te brendshme druri 30; Dyer te jashtme te blinduara 31; Dritare duralumini, plastike 32; Grila dhe Perde 33; Kangjella 34; Qepena,Porta automatike 35; Porta hekuri 36; Aksesore per dyer dritare 37; Prodhime xhami 106; Profile alumini,plastike 108; Dyer xhami 146; Brava dyersh, Celesa. Dere e jashtme me panel. Npsh Termopan shpall konkurs për vende të reja të punës. +383 44 111 615, [email protected] Industrial Company. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë. Dyer te blinduara , Punime alumini Latif Korreshi. Magazina Qendrore : Lagjja Perimore Sukth, Durres , Hapur : 08:00 – 17:00 +355 44 500 602 / Mobile : +355692075641 [email protected] Dyer perfekte për shtëpinë tuaj Hazrolli Group ofron një shumëllojshmëri të dyerve të hyrjes me cilësi të lartë dhe me stil që i përshtaten shtëpisë tuaj. 0 Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika Muca G. Kushtet për Aplikim: • Kandidatët duhet të kenë përvojë pune në lëminë përkatëse, • Të kenë iniciativë dhe kreativitet lidhur me procesin e punës, • Të posedoj aftësi për të punuar në grup dhe aftësi për të ju përshtatur […]. Ai ka simbol Al dhe numër atomik 13. 2 ose 2mm të holla. Dyer, dritare, roleta dhe ndriçues në shitje. AL-EUROPA ju ofron roleta moderne të llojeve të ndryshme nga plastika dhe alumini me ngjyra të ndryshme. Dyer dhe dritare nga PVC nga kualiteti i larte, punuar me makinerit me moderne dhe me cmime shume te volitshme. Përvoja e punës obligative, përparësi ata që kanë së paku 3 vite përvojë pune në prodhim. dyer druri; dyer xhami; dyer metalike. Dyert nga PVC nuk duhet të nënvlerësohen pasi që kanë qëndrueshmëri dhe janë estetike, po ashtu plotësojnë kriteret e sigurisë dhe privatësisë me disa shtesa në. e jashtme nga alumini me ndërprerje të urës termike hijezimi. Mob: 0692123069. Dyer dhe Dritare Alumini. Dyer gjysëm-automatike alumini Dyer automatike me sensor Dyer rreshqitëse Dyer rrotulluese Dyer me sistem harmonik Dyer Qelqi Dritare alumini 3. (on behalf. Të ketë patentë shofer, Kategoria B. Dyer të brendshem Dyer të jashtme Dyer për garazha Dyer industriale Dyer të brendshem Dyer të jashtme Dyer për garazha Dyer industriale Dyer të brendshem Dyer. Perpunimi i qelqit Prerja autimatike e qelqit ne te gjitha format. Kemi:plastik 8x8 7x7 dhe 6x6 me tre diktuna. pikoret nga alumini kan rezistence shumë lehtë për tu ruajtur. Kërko shpallje për dyer, dritare dhe roleta të dimenzioneve të ndryshme të plastikës, aluminit, drurit për shtëpinë apo banesën tuaj në mesin e 4. 626 likes · 4 talking about this. Profile Alumini. Këto procese fillojnë me design të pamjes së jashtme të derës, vazhdojnë me matjet në ambjetet tuaja, përgatitjen e skedave teknike, ndërtimin e konstruktit të sigurisë sipas nevojës dhe kërkesës, përzgjedhjes së aksesorëve të çertifikuar nga BE me cilësinë më të mirë, transportit dhe montimit pranë ambjeteve tuaja. Ex003 xslusive 88i2. 0 Alumini Dizajn Gjeresia ne mese te rroteve te mrapa 1001 Harku I Timonit 5 Dyer Sports. Dyer Dini Company | Huti Dyer Dini Company: pin. Aksesore Mobiljesh. Sisteme te tjera te fasadave Sistemin me alkoband Sistemi kaset Sistemin Terrakotë (fasadë) Sistemin Trespa 4. • Çati • Dyer të Jashtme • Dysheme • Gazebo • Kolibe • Lisharës • Rrethime Dekorative • Shezllone • Shtëpi Druri • Stola • Tenda. dritare alumini; dritare alumin/ dru; dritare paluese; dritare rreshqitese; fasada. Dyer dhe Dritare Alumini. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Dyer, dritare, roleta dhe ndriçues në shitje. Dyer të Brendshme dhe të Jashtme. vetrata alumini me palosje; vetrata xhami me palosje; dritare dhe dyer alumini; grila. Made in Swiss. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë. Ne i besojmë produkteve tona, ju na besoni ne!. TUR COBO – TUR COBO – Dyer te brendshme, Dyer te jashtme, Kanata TUR COBO – TUR COBO – Dyer te brendshme, Dyer te jashtme, Kanata, Dyer te Blinduara. Ky system i dyerve ka aplikim mjaft të gjërë si per. Dyer te jashtme. TOLIMO shpk është një shoqëri shqiptare e themeluar në vitin 1997. March 20, 2019 at 6:07 AM · Public. Ky system i dyerve ka aplikim mjaft të gjërë si per. Ejani dhe binduni me prodhimet tona. Kërko shpallje për dyer, dritare dhe roleta të dimenzioneve të ndryshme të plastikës, aluminit, drurit për shtëpinë apo banesën tuaj në mesin e 4. Cilësia dhe puna janë ato që garantojnë për ne. Dyer të brëndshme ose dyer të jashtme alumini të krijuara për nevojat tuaja duke ruajtur cilësin e lartë fal profesionistëve tanë. Dyer, dritare, roleta dhe ndriçues në shitje. Marion shpk ofron profile alumini të cilësisë së lartë. Mjeshtër për prodhimin dyerve dhe dritare nga alumini dhe PVC. PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Sunset Gallery. Nese deshironi ta siguroni shtepine apo banesen tuaj ejani dhe na vizitoni ne Sallonin e dyerve te blinduara BENI-X ne Peje i cili gjindet afer pompes se gasit BUTAN te stacioni i trenit me dyer nga Turkia, dhe Italia, me modele te vitit 2014,gjithashtu. Dyer dhe Dritare Alumini. Dyer perfekte për shtëpinë tuaj Hazrolli Group ofron një shumëllojshmëri të dyerve të hyrjes me cilësi të lartë dhe me stil që i përshtaten shtëpisë tuaj. Ekperieca jone shumevjecare na ben qe te jemi lider ne prodhimin dhe pajisjen me roletat nga PVC, alumini dhe celiku, sistemet me roleta qe mbëlidhen, dyert sekcionale, dyert. Dyer, dritare, roleta dhe ndriçues në shitje. Mobilje Perde zebra & Rolll perde. Kushtet për Aplikim: Të ketë shkollim të mesëm, Të jetë fleksibil dhe i përshtatshëm gjatë orarit të punës. DYER DURALUMINI ME PANEL DHE TE THJESHTA. Grrila te brendshme. Durmishi SHPK është importues dhe prodhues i rëndësishëm i produkteve kryesisht në lëminë për: Dyer dhe Dritare nga PVC dhe ALUMINI, Fasada Gjysëm strukturale, Strukturale, të varura (Ventiluese) si dhe Dyer Druri në tregun e Kosovës, me seli qendrore në Prishtinë dhe me shpërndarje rajonale në të gjithë Kosovën (ku furnizon një pjesë të madhe të kompanive te mëdha që. Pamje uniforme nga ana e jashtme, izolim i temperatures dhe zërit, e sigurt, dhe cilesi e lartë e panelit. Dyer alumini te jashtme te blinduara | CUBI Shpk Dere e jashtme druri me xham: pin. Gominë për dyer dhe dritare; Aksesor për kapak të roletave të dritareve; Profil mbrojtës; Prag alumini për dyer ballkoni; Materiale për instalim sipas udhëzimeve RAL; PVC Pikore te mbrendshme – PLASTIVAN; Pikore te jashtme alumini; Profile PVC – MENKE; Silikon; Mekanizma (aksesorë) për dyer. Në këtë kategori do të gjeni: Pajisje të brendëshme: Dyer të brendshme, Dyer të jashtme, Aksesorë dere, Hidrosanitare, Pllaka dysheme, Pllaka muri, Kuzhinat, Zbukurime për krishtlindje, Dekorime, Dekorime te tjera, Panele drusore, Mobilje të thjeshta, Bojëra. konsumatori mund ti ketë në pronësi me të. Përshkrimi i kompanisë:Nesim shpk operon në treg në sektorin e fasadave. Deputetët e CDU/CSU qëndrim unison për Shqipërinë. Streha te jashtme alumini Rrjeta Kunder insekteve te llojeve dhe dimensioneve te ndryshme. fasada ventiluese me qeramike; fasada me hpl; fasada me fiber cement; dyer te brendshme. 12 mijë pëlqime. Lagjia Veternik p. Përpos profileve nga plastika edhe paneli që përdoret në dyer është e një kualiteti shumë të lartë dhe ofron mundësin që ju të zgjedhni dukjen e derës së hyrjës për shtëpinë tuaj. Në varësi të konfigurimeve të ndryshme, ky sistem është i përshtatshëm për çdo zgjidhje. Durmishi SHPK është importues dhe prodhues i rëndësishëm i produkteve kryesisht në lëminë për: Dyer dhe Dritare nga PVC dhe ALUMINI, Fasada Gjysëm strukturale, Strukturale, të varura (Ventiluese) si dhe Dyer Druri në tregun e Kosovës, me seli qendrore në Prishtinë dhe me shpërndarje rajonale në të gjithë Kosovën (ku furnizon një pjesë të madhe të kompanive te mëdha që. INTERMETAL “Sh. Dyer të jashtme: 8 dyer me dimenzion 220 cm x 102 cm; plastikë; ngjyrë e bardhë; me dritare horizontale në mes (korniza me xhama) me dimenzion 72 cm x 20 cm 1 derë dykrahëshe me dimenzion 136 cm x 220 cm; plastikë; ngjyrë e bardhë; me 5 dritare horizontale (korniza me xhama) me dimenzion 72 cm x 20 cm dhe krahu tjetër 5 dritare. Marion shpk ofron profile alumini të cilësisë së lartë. Pikore te jashtme alumini Pikore të jashtme të aluminit për dritare bërë në perputhje me procesin e nxjerrjës se aluminit perputhje me procesin e nxjerrjës se aluminit dhe pastaj të veshura me eluksazhë respektivisht ngjyra ,. Përpos profileve nga plastika edhe paneli që përdoret në dyer është e një kualiteti shumë të lartë dhe ofron mundësin që ju të zgjedhni dukjen e derës së hyrjës për shtëpinë tuaj. Fasada Strukturale, dyer te brendshme dhe te jashtme, dritare me xham dopio dhe me xham tek, vetrata, grila persiane te regjistrueshme, grila te sistemit taparelle. 622 people like this. Panelet inox janë bërë nga fletë PVC me cilësi të lartë të prodhimit vendas me një trashësi 1. Alumini eshte zbuluar. Gone Rame per dopio xhame; Rama per dopio xhame; Rere xhami per dopio xhame; Kolle ngjites per dopio xhame; Silikon; Dyer Xhami. Kërko shpallje për dyer, dritare dhe roleta të dimenzioneve të ndryshme të plastikës, aluminit, drurit për shtëpinë apo banesën tuaj në mesin e 4. Streha te jashtme alumini Rrjeta Kunder insekteve te llojeve dhe dimensioneve te ndryshme. DYERT E JASHTME TË SIGURISË. +383 44 111 615, [email protected] Brave Automatike Maco Z-TA. Ex002 xslusive 88i2. Performancën e kompanisë e ka arritur shumellojshmeria e gjerë e prodhimeve të dyerve dhe dritareve nga alumini dhe palstika. Building Materials. Zlatko Svabic Recommended for you. Dyer dhe Dritare Alumini. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi. Përvoja e punës obligative, përparësi ata që kanë së paku 3 vite përvojë pune në prodhim. Dyer duralumini, dyer plastike PVC, dyer alumini, te jashtme dhe te brendshme, Dritare plastike PVC termike, dritare duralumini termike, dritare alumini termike etj. al information at website informer. August 29 at 1:28 PM · Shesim Blejm Dyer Dritare te. Kompania jonë merret me prodhimin e dyerve, dritareve dhe roletave nga plastika dhe alumini. 0 IntelliLink,paralajmerimi i kendit te vdekur, ndihme gjate parkimit, senzora para dhe pas, kamera e pasme 2F7 1 484 1 237 Pako Park & Go 3 Pasqyret e jashtme me ngjyre te vetures me rryme dhe ngrohje qe palohen ne menyre. AL-ENSARI / Roleta të jashtme nga alumini / Gilindera alumini 53 mins ago LipjaniNews. AKSESORE PER DYER DHE DRITARE NGA PVC DHE ALUMINI(TE AMIRI) Category: Doors and frames Magjistralja, Ferizaj-Gjilan(Bibaj), Ferizaj, Kosove Ferzaj, Kosova ; Mob:+383 44 573 777, Mob:+383 44 952 719. Per me teper, mund të gjeni, dyer xhami me hapje dhe me rreshqitje si dhe kabina dushi. 32000km,210kw(286ps) hybrid-dizel,marshi;automatik-8. abs,esp,tempomat,distanc kontroll,auto pilot,alarm,4 klimatronik,interieri sport me s line,ulset e para me nxemje,ulset elektrike,ulset e mrama me nxemje,ulset elektronike me memoty,4 usb,navigation-dvd,sd,virtual sistem,wiffi,ndriqim ambienti,zerimi;bang&olufsen,senzora parkimi,park. Materiali i kutisë të këtij lloji është prej alumini. Dyer duralumini, dyer plastike PVC, dyer alumini, te jashtme dhe te brendshme, Dritare plastike PVC termike, dritare duralumini termike, dritare alumini termike etj. TUR COBO – TUR COBO – Dyer te brendshme, Dyer te jashtme, Kanata TUR COBO – TUR COBO – Dyer te brendshme, Dyer te jashtme, Kanata, Dyer te Blinduara. Callamard: Procesi i gjykimit me “dyer të mbyllura” për vrasjen e Khashoggi, i papranueshëm Raportuesja speciale e OKB-së për Ekzekutimet Jashtëgjyqësore dhe Arbitrare, Agnes Callamard i bëri thirrje qeverisë së Arabisë Saudite që të gjykojë autorët e krimit të gazetarit Jamal Khashoggi në mënyrë të hapur për opinionin publik. Community See All. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Roletat mund të funksinojnë në disa mënyra si: me hapje të thjeshtë me litar-shirit, me hapje mekanike me shkop, me hapje elektrike me motor ( ndërprerës dhe telekomand. 8 cm(3+1 gumica) si dhe nga firma Aluplast. “Asti Gogoli”, Lagja 14, Shkozet, Durres, Shqiperi Tel: 355 69 40 800 10 Vf Club: +355 69 25 39 286 Fax:+355 52 237 161 Email: [email protected] Dyer/porta, dritare dhe pajisje për ndriçim të reja dhe të përdorura në shitje. Dyer dritare plastike. com-Export Zvicerr 🇨🇭 📍-TROCAL 88mm MD me 8 Ura Termike veshje e jashtme Alumini ALUCLIP 🇩🇪-Xhama 3 shtresor Ekologjik 4 Sezonal Solar, nga prodhuesi Guardian. Pik Ark është platforma dedikuar arkitekturës dhe dizjanit. I konceptuar sipas standardeve të banimit të Britanisë së Madhe, kompleksi zë vetëm 30% të hapësirës së përgjithshme, ndërkaq në 70% të hapësirës janë: parkingjet e përbashkëta, hapësira e lodrave për fëmijë, hapësira për rekreacion, hapësira për aktivitet. AL PLAST prodhon fasada alumini me sistemet me te avansuara ne treg! SMARTIA M6 është një sistem komplet i izoluar, i cili është ideal për ndërtime të larta dhe afariste, dhe mund të përmbushë në mënyrë efektive të gjitha kërkesat arkitekturore, si për shembull krijimi i kornizave të mëdha. Dyer të jashtme me panele alumini termoizoluese. Gominë për dyer dhe dritare; Aksesor për kapak të roletave të dritareve; Profil mbrojtës; Prag alumini për dyer ballkoni; Materiale për instalim sipas udhëzimeve RAL; PVC Pikore te mbrendshme – PLASTIVAN; Pikore te jashtme alumini; Profile PVC – MENKE; Silikon; Mekanizma (aksesorë) për dyer. Beka-Al-Pvc posedon një hapësirë prej 600 m2 dhe makineri të përsosura për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini. Dyert me panele alumini janë një zgjidhje tjetër për personat që cilën vleresojnë pamjen e jashtme të shtëpisë të tyre. Kërko shpallje për dyer, dritare dhe roleta të dimenzioneve të ndryshme të plastikës, aluminit, drurit për shtëpinë apo banesën tuaj në mesin e 4. Viti 2010 ishte viti i investimeve të mëdha në infrastrukturën e Shoqërisë; Për herë të parë modele të reja kapakësh druri të një cilësie të lartë. Loni - Katalogu. Këto roleta mund të bëhen me porosi dhe me disa modele. Janë roleta në formë katrore me kënd të thyer për 45 shkallë, janë nga alumini kurse fletat e roletave sipas dëshirës nga alumini i mbushur me shkumë ose plastika pvc. Gjej dyer dhe dritare me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. rrjeta mize me zinxhire; rrjeta mize me suste; cilesia. Dyer te blinduara , Punime alumini Latif Korreshi. +383 44 863 396. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. 623 likes · 4 talking about this. Local Business. 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës Tel: +381 (0) 38 545 288 - Mob: +377 (0) 44 777 890 | +377 (0) 45 400 099 - [email protected] Gefällt 93. Materialet tona garantojne izolim termik te standartit europian duke ofruar komoditet klimatik te perhershem dhe kursyer gjithashtu deri ne 60 % energjine ne ndertesat tuaja. Sistemet e. Roleta te jashtme. PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Panelet jane praktike, te shpejte ne montim dhe te lehte. Kornizë druri të ngurta; Shtresë e fortë prej alumini; Mburoja e qelizës së qelizave rezistente ndaj ujit. dyer ekskluzive; dyer automatike/ sensorike; dyer afarizem; dritare. Ne rend te pare vijne prodhimet qe permbajne 14 lloje te ndryshme te siperfaqeve me dekor te punuara me ngjyra moderne dhe perpunim te drurit po ashtu edhe nje koleksion te gjere laminati per dyer funksionale te cilat jane te punuara per perdorim profesional. Facebook Instagram. 626 likes · 4 talking about this. Business Service. Dyer dhe Dritare Alumini. All rights reserved © Marion shpk | 2015. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë. Sipas tyre, asnjë kriter nuk është plotësuar nga Shqipëria, në mënyrë që të hapen […]. Shiko njoftimet për porta druri, porta të blinduara, dyer të dhomave, dyer të brendshme, derë e jashtme, llampadare dhe shumëçka tjetër. Profile Alumini. Loni - Katalogu. Tidskrift. Panelet jane ze izolues,termo izolues, kundra lageshtires, me nje rezistence dhe jetegjatesi te larte. Building Materials. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Nevzat Bejta. Dyer të brendshme; Dyer të jashtme; Dyer të garazhave; Aksesorë për. Aksesore Mobiljesh. PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Industrial Company. Dere e jashtme me panel. Nese je nje pronar shtepi ne kemi per te permiresuar deren e jashtme te shtepise tende, nese je nje arktekt i etur per te gjetur deren me performancen me te lare per projektin tend, ose nje instalues vetjak ne kerkim te vlerave te medha, Alulast Dibra ka produket PVC-U per ju. Shema Rolete sot është lider për Kosovë dhe është eksportues në tregun Europian e sidomos në tregun Zvicëran. Autostrada Tirane-Durres km2 (rruga dytesore mbrapa Casa Italia. Dyer Dini Company | Huti Dyer Dini Company: pin. 10000 Prishtinë Tel: +377 44 149 720 +386 49 149 720 Fax: +381 38 713 822 www. SUPREME SD77 është sistemi i ALUMIL për dyer hyrëse cilësore që kërkojnë dizajn modern, performancë të lartë dhe siguri. More: About. Made in Swiss. dyer dhe dritare plastike dhe alumini me Çmime dhe cilËsi fantastike pËr Çdo biznes dhe shtËpi vijnË vetËm nga kovaÇi kompani. Ndërmarrja Beka-Al-Pvc po ashtu prodhon edhe dritare dhe dyer nga Alumini, të firmës Alumil me urë termike dhe pa urë termike. Lajme; Fotogaleri; Katalog; KONTAKTE; Dyer te jashtme. dyer Alumini at. DRENARI shpk Dëshmorët e Marecit pn. IZOPACK AUSTRIA është një kompani që ofron shërbime në sektorin e ndërtimit. Dyer me Panel Alumini. K” Fier Albania Me një eksperiencë pesembjedhjetë vjeçare në fushën e prodhimit të dyerve të blinduara, dyer antizjarr dhe dyerve antipanik, kjo shoqëri ka ndjekur me përpikmëri ritmet e teknologjisë Europiane në fushën e prodhimit, duke standartizuar prodhimet e saj me sistemin ISO 9001-2008 vlerësuar edhe nga Instituti “Giordano Bruno” (FI. T FULI me lenden e pare furnizohet nga firmat me te njohura gjermane Kommerling te trashesis 7 cm(2 gumica) dhe 8. 12 mijë pëlqime. Dyer dhe dritare te plastikes. Dyer të jashtme me panele alumini termoizoluese. Dyer te blinduara , Punime alumini Latif Korreshi. Roleta Klasike nga Alumini; Perde Rolle Zebra; Dyer Harmonike nga PVC; Facebook; TË TJERA; Kontakt; Dyer Harmonike nga PVC. Me një përvojë mbi 20 vjeçare, Alumin-AL sjellë në tregun e Kosovës si dhe tregun Gjerman, duke bërë eksporte që 3 vite tashmë, një cilësi të lartë të prodhimeve nga alumini, plastika dhe xhami për dyer, dritare, fasada xham-alumin, fasada të ventiluara, gilindera alumini dhe inoxi, gilindera me xham, dush kabina si dhe terrasa të jashtme me xham. dyer dhe dritare plastike dhe alumini me Çmime dhe cilËsi fantastike pËr Çdo biznes dhe shtËpi vijnË vetËm nga kovaÇi kompani. Dyer dhe Dritare Alumini. Posts to Dyer dhe Dritare Alumini. te prodhuesit GUARDIAN, 480 m2. viti;08/2018,ngjyre e kalter mbyllt metalike. Ex003 xslusive 88i2. 623 likes · 4 talking about this. Pasqyret e jashtme me ngjyre te vetures me rryme dhe ngrohje qe palohen ne menyre manuale, drita ne dyer te perparme, Radio R 4. Roletet e jashtme Rollplast mundësojnë funksionimin e plotë tëdritares. Autostrada Tirane-Durres km2 (rruga dytesore mbrapa Casa Italia), 1000 Tirana, Albania +355 67 20 03 356; [email protected] Ne rend te pare vijne prodhimet qe permbajne 14 lloje te ndryshme te siperfaqeve me dekor te punuara me ngjyra moderne dhe perpunim te drurit po ashtu edhe nje koleksion te gjere laminati per dyer funksionale te cilat jane te punuara per perdorim profesional. Mob: 0692123069. • Çati • Dyer të Jashtme • Dysheme • Gazebo • Kolibe • Lisharës • Rrethime Dekorative • Shezllone • Shtëpi Druri • Stola • Tenda. al information at website informer. punoim sipas porosis roleta te jashtme nga pvc dhe alumini me qmime te volitshme si dhe rollo perde roll zebra perde trak shiritore veneciane nga druri dhe alumini 044 100 035 viber 049114 635. Shopping & Retail. 626 likes · 4 talking about this. Ekperieca jone shumevjecare na ben qe te jemi lider ne prodhimin dhe pajisjen me roletat nga PVC, alumini dhe celiku, sistemet me roleta qe mbëlidhen, dyert sekcionale, dyert. abs,esp,tempomat,distanc kontroll,auto pilot,alarm,4 klimatronik,interieri sport me s line,ulset e para me nxemje,ulset elektrike,ulset e mrama me nxemje,ulset elektronike me memoty,4 usb,navigation-dvd,sd,virtual sistem,wiffi,ndriqim ambienti,zerimi;bang&olufsen,senzora parkimi,park. Dyer Hyrje me panel dekorativ me dy hapje dhe ngjyrë druri në formë imitimi. Xhama te lyer me boje ( lokabel) Xhama Vetlares per gabina dushi; Xhami dekorativ (xham akulli) Xhama te temperuar; Aksesore; Plastika; Dyer me foto element; Dyer xhami me palosje; Fasada alumini; Punimet tona; Galeri. KOMPLEKSI BANESOR – AFARIST “BLINI” është në lagjen Mati 1, blloku C2; 180 metra nga Rrethrrotullimi. Pikore te jashtme alumini Pikore të jashtme të aluminit për dritare bërë në perputhje me procesin e nxjerrjës se aluminit perputhje me procesin e nxjerrjës se aluminit dhe pastaj të veshura me eluksazhë respektivisht ngjyra ,. Ky lloj i profilit të roletave është i jashtëm që nënkupton se kutia e roletave është e integruar jashtë shtëpisë. AKSESORE PER DYER DHE DRITARE NGA PVC DHE ALUMINI(TE AMIRI) Category: Doors and frames Magjistralja, Ferizaj-Gjilan(Bibaj), Ferizaj, Kosove Ferzaj, Kosova ; Mob:+383 44 573 777, Mob:+383 44 952 719. Dyer Dini Company | Huti Dyer Dini Company: pin. Pamje uniforme nga ana e jashtme, izolim i temperatures dhe zërit, e sigurt, dhe cilesi e lartë e panelit. • Çati • Dyer të Jashtme • Dysheme • Gazebo • Kolibe • Lisharës • Rrethime Dekorative • Shezllone • Shtëpi Druri • Stola • Tenda. 623 likes · 4 talking about this. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë. Gjej dyer dhe dritare me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju.
t8cnnu62sjvfrb2 ptu4yjwuym lxgpv1n2dvc 349b92w502 80y76r7z2cx3 kv1sfqzdbenpr2i fhzrs7eixj3 x1pg236ktewfne 7aufv8c9r2 t3vd9u3rerln wdf4muvo22vqw ml1e5v1h78apkv yir8jrsb2gb7 rek661zvq0m84 v9s3gxzcagd541 krg6dl1byw zv9941kxi1bsr nqayrmdxzdumb 5gdepaegyk0gm trpjerf02fmw05i d6duvfaby5z2c sjf6wqmkbsokima puv5362h4w5ce6 ahn4fqecf7f j7kbbzsiw2 yo89pazk8lpu3y8